O firmie

Jesteśmy jedną z niewielu firm posiadających innowacyjne rozwiązania w zakresie odzysku każdego rodzaju odpadów, czy to generowanych przez lokalną społeczność, przemysł, małe, średnie lub duże przedsiębiorstwo. Świadczymy kompleksowe rozwiązania w zakresie skupu, składowania, sprzedaży oraz transportu tychże odpadów.

Istnieje wiele firm zajmujących się odbiorem odpadów. Recycling Service Center to wybór partnera z doświadczeniem i wiedzą, które gwarantują, że Państwa odpady będą zagospodarowane w najlepszy możliwy sposób i zostaną wykorzystane ponownie w nowych produktach.

Nasza firma jest połączeniem wiedzy o skandynawskich rozwiązaniach w zakresie zagospodarowania odpadami oraz możliwości ich wprowadzenia w naszych realiach. Właściciel posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obrocie odpadami i współpracuje z największymi przedsiębiorstwami z branży recyklingowej tj. huty, papiernie, zakłady przetwarzania ZSEiE, zakłady przerobu tworzyw sztucznych.

Nasz szeroki zakres usług, flota transportowa oraz udoskonalenia parku maszynowego stawiają nas w czołówce firm działających w branży recyklingowej w naszej okolicy. Efektywne zarządzanie oraz konsekwencja w dążeniu do postawionych celów tworzy stabilne warunki rozwoju naszej firmy.

Każdy klient ma swoje potrzeby i musi stawić czoło swoim wyzwaniom, a my jesteśmy po to żeby im sprostać.

Recycling Service Center

Strażacka 6, 09-530 Gąbin

Szybki dostęp

Copyright Recycling Service Center