Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw

RSC Enviromental System to kompleksowe rozwiązanie zarządzania odpadami, oparte na naszym innowacyjnym myśleniu. Ma ono na celu ułatwienie recyklingu, obniżenie jego kosztów i sprawienie, że stanie się wygodniejszy.

RSC Enviromental System daje Państwu:

• Jednego partnera dla wszystkich Państwa potrzeb w zakresie zarządzania odpadami
• Innowacyjne rozwiązania
• Efektywny serwis

INDYWIDUALNE  ROZWIĄZANIE

Na podstawie audytu w Państwa firmie dokonamy charakterystyki rodzajów odpadów i zaproponujemy kompletne, indywidualnie dopasowane rozwiązanie, które obejmuje pojemniki na odpady, system sortowania, harmonogram odbiorów itp.

OPTYMALIZACJA

W ramach naszego kompleksowego rozwiązania zawsze szukamy innowacyjnych sposobów na oszczędzanie zasobów w formie czasu i pracy poprzez skuteczne zarządzanie odpadami.

COACHNIG

RSC oferuje informacje, usługi doradcze i szkolenia motywacyjne w celu ułatwienia zarządzania odpadami oraz sprawienia, że każdemu zacznie zależeć na ich sortowaniu. Uczymy odpowiednich procedur i dostarczamy wszelkich koniecznych narzędzi, takich jak opracowany specjalnie dla Państwa podręcznik sortowania odpadów.

JEDEN ODBIORCA

Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy odbierania i transportu odpadów, po czym poddajemy je procesowi przetwarzania i recyklingu, tworząc  z nich nowe surowce. To, że jesteśmy w stanie odbierać od Państwa wszystkie rodzaje odpadów, ułatwia cały proces, jako że mają Państwo tylko jednego partnera w tym zakresie i otrzymują Państwo tylko jedną fakturę.

RAPORTOWANIA

Otrzymują Państwo dostęp do własnego portalu, gdzie zawsze znajdą Państwo statystyki oraz dane dotyczące ilości odpadów i kosztów. Ułatwia to Państwu tworzenie raportów środowiskowych i odnalezienie informacji, których Państwo potrzebują, by dalej usprawniać zarządzanie odpadami w Państwa przedsiębiorstwie.

Recycling Service Center

Strażacka 6, 09-530 Gąbin

Szybki dostęp

Copyright Recycling Service Center